Распределитель - KDP100 MINI - Basic

kdp100mini_skosPełni funkcję jednostki zarządzającej. Umożliwia autoryzację pojazdów/osób i gromadzi informacje o dokonanych operacjach poboru płynów. Obsługuje elektroniczne identyfikatory COD100 (karta), COD110 (chip) i COD200 (chip z pamięcią). Komunikuje się z użytkownikiem za pomocą dużego wyświetlacza ciekłokrystalicznego i klawiatury alfanumerycznej. Posiada wbudowany moduł rozszerzenia do obsługi jednego punktu dystrybucyjnego.

Sterowniki KDP100 MINI występują w wersjach:

 • KDP100B — Basic
 • KDP100BG — Basic z wbudowanym modemem GSM

Распределитель - KDP100 - Standard, Optimum, Professional i Enterprise

kdp100_skos>Pełni funkcję jednostki zarządzającej. Umożliwia autoryzację pojazdów/osób i gromadzi informacje o dokonanych operacjach poboru płynów. Obsługuje elektroniczne identyfikatory COD100, COD110 i COD200. Komunikuje się z użytkownikiem za pomocą dwóch wyświetlaczy i klawiatury alfanumerycznej. Posiada wbudowany moduł rozszerzenia do obsługi jednego punktu dystrybucyjnego.

Oprogramowanie sterowników KDP100 zależy od wersji systemu:

 • KDP100S – Standard
 • KDP100P – Optimum
 • KDP100P – Professional
 • KDP100E – Enterprise

Sterowniki posiadające wbudowany modem GSM do transmisji danych, są oznaczane literą G — np. KDP100PG.

NOWOŚĆ 2018!!
W wersjach Optimum, Professional i Enterprise, sterowniki KDP100 mogą posiadać wbudowany moduł pomiaru rzeczywistej ilości płynu i detekcji międzypłaszczowej zbiornika (SKP). Taka wersja oznaczana jest dodatkową literą F — np. KDP100PGF.


Программа PC ARCCAN SMDP

pcPrzyjazny i intuicyjny program pracujący jako wirtualny serwer WWW. Daje dostęp tylko dla zdefiniowanych w systemie operatorów. Pozwala na zarządzanie wszystkim modułami systemu. Bardzo rozbudowany moduł raportów daje możliwość tworzenia raportów według własnych potrzeb. Przy odpowiedniej konfiguracji sieciowej umożliwia dostęp przez przeglądarkę internetową z dowolnego komputera w firmie lub z dowolnego miejsca na świecie.

Oprogramowanie występuje w 6 wersjach:

 • BASIC
 • STANDARD
 • OPTIMUM
 • PROFESSIONAL
 • ENTERPRISE
 • SKP

Программатор идентификаторов - RFD100

Podłączany do komputera przez USB programator do identyfikatorów elektronicznych (COD100, COD110, COD200). Służy jednocześnie do przenoszenia konfiguracji za pomocą identyfikatora COD200 i logowania do programu.


Модуль кабельного соединения CAN - MIK200

mikModuł wykorzystywany do kablowej transmisji danych CAN między aplikacją PC, a sterownikami KDP. Urządzenie może być podłączone przez USB do dowolnego komputera w sieci lokalnej i przekierowane na adres komputera z zainstalowanym programem PC ARCCAN SMDP.


Модем - GSM200

gsmPodłączany do komputera z zainstalowanym programem PC ARCCAN SMDP przez USB. Służy do zestawiania połączenia GSM (w technologii CSD) między programem a sterownikami KDP100BG lub KDP100SG.


Модуль кабельного соединения LAN - NETBOX

netboxPodłączany bezpośrednio do sieci LAN. Służy do zestawienia połączenia między programem PC, a sterownikami KDP100 w wersjach Optimum, Professional lub Enterprise.
Moduł NETBOX może również zostać podłączony do Access Pointa działającego w trybie clienta sieci lokalnej WLAN. Wówczas komunikacja odbywa się w trybie Wi-Fi.


Электронные идентификаторы системы

codsIdentyfikatory do autoryzacji zdefiniowanych w systemie osób, pojazdów i operatorów.

COD 100 — karta zbliżeniowa do identyfikacji odbiorców/pojazdów.
COD 110 — chip Dallas do identyfikacji odbiorców/pojazdów.
COD200 — chip Dallas operatora z wbudowaną pamięcią, służący do przenoszenia danych w wersjach SMDP Basic i Standard.


Распределитель - SKP100/SKP110

Pełni funkcję jednostki kontrolnej. Zbiera pomiary z podłączonej sondy pomiarowej umieszczonej w zbiorniku i określa rzeczywistą ilość płynu. Dzięki dodatkowemu modułowi CKP, może również monitorować przestrzeń międzypłaszczową zbiornika, informując o ewentualnym wycieku.
Występuje w wersji samodzielnej lub jako rozszerzenie sterowników KDP100 w wersjach Optimum, Professional i Enterprise.


Распределитель - CKP100

ckp100Proste urządzenie zasilane baterią, do lokalnej kontroli przestrzeni międzypłaszczowej zbiornika. Detekcja wykonywana jest po naciśnięciu przycisku TEST, a jej wynik pokazywany jest w postaci świecącej się diody.