System SMDP, czyli System Monitoringu Dozowania Płynów, przeznaczony jest dla wszystkich firm wykorzystujących w swojej działalności media płynne wymagające wewnątrzzakładowej kontroli i rozliczenia.

Dzięki SMDP pobieranie płynów będzie możliwe tylko dla wcześniej zdefiniowanych pojazdów i osób, a wszystkie te tankowania zostaną zarejestrowane i zapisane w systemie. Rozliczenie wydanego płynu dzięki prostemu w obsłudze, a zarazem posiadającego wiele możliwości filtracji programu PC, jest bardzo przejrzyste i czytelne. Dodatkowo wbudowany moduł analityczny do wyliczania średniego zużycia płynu przez poszczególne pojazdy oraz możliwości ukrycia kierowcy podglądu wartości tankowanego płynu sprawi, że zjawisko podkradania przez użytkowników płynu znacznie osłabnie.

Modułowa budowa systemu pozwala w prosty i ekonomiczny sposób na konstruowanie instalacji, obsługującej zarówno małe stacje z pojedynczym punktem wydawczym, jak i duże sieci dystrybucji płynów w wielu stacjach.

System SMDP w każdej chwili może być rozszerzany, dzięki czemu będzie rozwijał się razem z Państwa firmą i zawsze będzie w stanie spełnić Państwa oczekiwania.

System występuje w 5 wersjach. Poniższa tabelka jest pomocna w pierwszym etapie doboru odpowiedniej wersji systemu. Przedstawia porównanie kluczowych cech wszystkich jego odmian.

Wersje Basic 4.0 i Standard 4.0 powstały na potrzeby mniej wymagających klientów, którzy od systemu wymagają podstawowej funkcjonalności w obrębie swojej firmy. Jedynie w tych wersjach sterowniki stanowiskowe mogą komunikować się z oprogramowaniem metodą ręcznego, dwukierunkowego przenoszenia danych identyfikatorem z pamięcią COD200.

Wersja Optimum charakteryzuje się optymalnymi możliwościami w optymalnej cenie. Wariant ten powstał w odpowiedzi na liczne zapytania ze strony klientów, którzy poszukiwali kompromisu pomiędzy wersją Standard i Professional. Wraz z rozwojem firmy i pojawieniem się nowych wymagań, system w dowolnym momencie może zostać zaktualizowany do wyższej wersji.

Wersja Professional to najbardziej rozwinięta wersja systemu dla wymagających klientów, przeznaczona do pracy w obrębie jednej firmy. W tej wersji, sterowniki stanowiskowe, dzięki specjalnym modułom rozszerzeń, mogą obsługiwać wiele punktów dystrybucyjnych.

Wersja Enterprise to jedyna wersja systemu, przeznaczona do pracy w obrębie wielu firm. Stworzona z myślą o hurtowniach obsługujących swoich klientów lub firm z oddziałami niezależnymi. Posiada funkcjonalność wersji Professional rozszerzoną o funkcje przydatne dla działalności hurtowni.

SMDP jest prawdopodobnie jedynym na rynku systemem zarządzania posiadającym znaczące certyfikaty: niemiecki TUV i rosyjski GOST!

Serdecznie zapraszamy do głębszego zapoznania się z SMDP. Zapewniamy, że system nasz zainteresuje Państwa swoimi możliwościami, a jego zakup okaże się najtrafniejszą decyzją.